Repertuary.pl - Kraków

Repertuary.pl - Kraków dla iPhone

Repertuar kin w Krakowie zawsze pod ręką

Repertuary.pl - Kraków to aplikacja, dzięki której zawsze łatwo sprawdzisz, gdzie warto iść do kina. W mieście kultury takim jak Kraków, zawsze musi być coś ciekawego do obejrzenia, trzeba tylko wiedzieć gdzie i kiedy.Repertuary.pl - Kraków...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyszukiwanie według kina lub filmu
  • Mapka z lokalizacją kina
  • Oprócz podstawowych informacji o filmie, możemy zobaczyć również plakat
  • Telefony do kina

Wady

  • Tylko repertuar kin z Krakowa

Bardzo dobry
8

Repertuary.pl - Kraków to aplikacja, dzięki której zawsze łatwo sprawdzisz, gdzie warto iść do kina. W mieście kultury takim jak Kraków, zawsze musi być coś ciekawego do obejrzenia, trzeba tylko wiedzieć gdzie i kiedy.

Repertuary.pl - Kraków pozwala sprawdzić jakie filmy są właśnie grane w Krakowie. Repertuar kin możemy przeglądać szukając dobrego filmu lub sprawdzając co możemy zobaczyć w naszym ulubionym kinie. Jeśli wybrany przez nas film gra kino, w którym nigdy nie byliśmy, aplikacja pokaże nam jego lokalizację na mapie. Do każdego kina podany jest również numer telefonu, dzięki temu od razu możemy zadzwonić i zarezerwować interesujący nas seans.

Repertuary.pl - Kraków to jedna z tych aplikacji, którą każdy kulturalny Krakus powinien mieć. Autorzy programu zapowiadają aktualizacje, dzięki którym repertuar kin będziemy mogli sprawdzić nie tylko w Krakowie.

Najczęściej pobierane Hobby na iphone

Repertuary.pl - Kraków

Download

Repertuary.pl - Kraków 2.2.1 dla iPhone

Opinie użytkowników o Repertuary.pl - Kraków

×